Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody - rozpisy, pokyny

Příspěvky

Jarní sezonu jsme zahájili pěti medailemi...

19. 2. 2024

V sobotu 17. února jsme zahájily jarní závodní sezónu tradičně 1. kolem Jihočeské ligy. To se už pravidelně koná v režii našeho oddílu. Díky sehranému týmu rodičů našich děvčat a pomoci bývalých závodnic a přátel gymnastiky proběhl závod, kterým prošlo úctyhodných 180 gymnastek, hladce a v přátelské atmosféře. Za to patří všem velké DÍKY!

No a jak to vše dopadlo?

Medaile zacinkala pro naše holky celkem pětkrát! Máme slušnou sbírku stříbrných...

Krásných umístění dosáhla naše děvčátka z přípravky. Pro stříbrnou medaili si ve svých kategoriích došly Káťa Bolková a Anička Jelínková. Těsně pod stupni vítězů skončily Káťa a Ela Šimákovy. Taková umístění v konkurenci 22 gymnastek nás moc potěšila. Velkou pochvalu zaslouží Káťa Vokurková a Emilka Zděnovcová, které si odbyly svou závodní premiéru a zvládly to na jedničku.

img-20240217-wa0032.jpg

V kategoriích kombinovaného programu holky testovaly nové sestavy, které jsou ještě "syrové" ...
V I. kategorii (celkem 10 závodnic) si došla pro stříbro Justýnka Koukalová, Barča Kuncová dosáhla na pomyslnou bramborovou. V II. kategorii (celkem 12 závodnic) brala stříbro Valérka Ondrušková. Ve III. kategorii (celkem 9 závodnic) se konečně zadařila sestava Elišce Kadeřábkové, která skončila 4. Dobře zacvičila zbrusu novou sestavu i šestá Rozálka Kukačová. Naopak neposlušná obruč byla v sestavě Adélky Tučné a Viktorky Hodíkové. Ve IV. kategorii (7 závodnic) došlo na nové sestavy s nejtěžším náčiním - stuhou. Naše holky se s tímto náčiním teprve sžívají, milým překvapením byla bronzová medaile Amálky Kukačové. Terezka Skoupá předvedla velké zlepšení v první půlce sestavy, na druhé musí ještě zapracovat.
První závod je za námi a my se teď musíme vrhnout do nácviku druhých sestav, aby holky obstály i na soutěžích ve dvojboji sestav...

 

img-20240217-wa0019.jpg

 

PF 2024

30. 12. 2023

20231230_092414.jpg

 

Vánoční besídka 2023

21. 12. 2023

Vánoční besídkou, která proběhla v sobotu 16. prosince v sokolovně, jsme uzavřeli uplynulý rok. Holky si naposledy zacvičily závodní sestavy a navodily vánoční atmosféru zpěvem, tancem a cvičením. 

Po besídce nás všechny čeká zasloužené volno a odpočinek, abychom nabrali síly do jarní sezony...

img-20231216-wa0010.jpg

 

Naše maturantka Nelča...

17. 12. 2023

V pátek 15. prosince měla Nelča svůj velký den. A náš gymnastickej gang ji jel podpořit!

Jak ten čas letí ...

Ještě nedávno se batolily v přípravce a dneska jsou to holky na vdávání...

20231217_205225.jpg

 

 

Další naše absolventka tanečních kurzů...

17. 12. 2023

Další absolventkou tanečních kurzů je Míša Vlasatá. Všechny její závodní dresy byly modré, tak nás volba barvy šatů na závěrečný věneček nepřekvapila :-)

Ta modrá jí ale sluší!

20231217_202924.jpg

 

Podzimní závodní sezonu jsme uzavřeli přebornickým titulem!

11. 12. 2023

Na poslední závod letošní závodní sezony jsme se vydali o druhé adventní neděli. Pražský oddíl Sokol Hodkovičky uspořádal Přebor ČOS. Závod se nesl v příjemné vánoční atmosféře, organizátoři připravili pěkné ceny i program a všechna naše družstva zacvičila sestavy pěkně a bez chyb, a tak byl závod příjemnou tečkou za uplynulou podzimní sezonou. Do Milevska dokonce přivezla skladba Despacito titul přebornic ČOS!

Při závěrečném vyhlašování předával gymnastkám medaile olympionik David Svoboda.

20231210_155357.jpg

 

Mikuláš Cup v Klánovicích

3. 12. 2023

DEN BLBEC

Tak nějak by se dala shrnout sobota 2. prosince, kdy jsme se vydali na pohárovou soutěž do pražských Klánovic...

Přes noc napadlo tolik sněhu, že ranní provoz na silnicích byl značně ochromen. Cesta do Klánovic trvala mnohem déle než obvykle, a tak byl začátek závodu kvůli cestujícím z jihu posunut. 

Dvě členky ze skladby Vampiríny nemohly jet, a tak účast zachránila Rozárka Jandová, která se sestavu rychle naučila a účast zachránila. Holky předvedly velké zlepšení v provedení sestavy a první účast mimo domácí prostředí dopadla na výbornou.

Skladba Despacito prošla zkouškou improvizace. Valérka kvůli zdravotní indispozici nenastoupila, a tak holky na místě během chvilky přetvořily sestavu pro trojici. Zacvičily ji nakonec velmi pěkně.   

Velké zlepšení v čistotě provedení předvedla čtveřice s míči. 

Dvojice Anička a Verča sbíraly další cenné zkušenosti, které jistě zúročí v jarní sezoně.

KONEC DOBRÝ, VŠECHNO DOBRÉ...

Protože se kvůli sněhové kalamitě počet startujících družstev zredukoval na polovinu, odjížděla všechna naše děvčata odměněna a oceněna na stupních vítězů. Naším velkým vítězstvím tentokrát bylo, že jsme na závod docestovali a šťastně se vrátili domů.

img-20231202-wa0016.jpg

 

 

Českomoravský pohár byl celodenním maratonem...

17. 11. 2023

Ve sváteční volný pátek 17. listopadu jsme se vydali do Českých Budějovic na nejsilněji obsazenou pohárovou soutěž ve společných skladbách - Českomoravský pohár.

V I. kategorii se představila naše skladba Despacito. Holky se sice dopustily několika chyb, ale celkově předvedly zlepšený výkon. 

10. místo v konkurenci 16 družstev z celé republiky nás potěšilo a je pro nás úspěchem!

20231117_135101.jpg

V II. kategorii nastoupila naše čtveřice s míči a ty tedy vůbec neposlouchaly. Po spoustě pádů náčiní se holky v konkurenci 13 družstev zařadily na 12. místo.

img-20231117-wa0001.jpg

 

 

Přebor JČ oblasti ve společných skladbách

6. 11. 2023

Po kontrolním tréninku, který proběhl v neděli 29.10. v sokolovně, jsme zahájili podzimní závodní sezonu první soutěží společných skladeb. Ta proběhla v naší režii v sobotu 4. listopadu v Bernarticích. Těší nás, že počet našich skladeb zase o kousek narostl...letos na celkových sedm!

První závod ukázal, kde jsou rezervy a kde je co zlepšovat. Všechna družstva ale předvedla chvályhodné výkony a potěšila nás.

Za hladký průběh soutěže vděčíme rodičům našich děvčat, kteří pomohli s organizací. 

img-20231104-wa0021.jpg

 

Sousedské setkání zpestřilo vystoupení našeho čtyřlístku

9. 9. 2023

Ve čtvrtek 7. září zpestřila čtveřice Valérka, Magdalenka, Eliška a Barča sousedské setkání na zahradě u domu s pečovatelskou službou. Než se holky rozkoukaly na prvních trénincích, už skočily do dresů a během půlhodinky si připravily vystoupení, které snad seniory potěšilo...

img-20230907-wa0004.jpg

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »